Šiandien nusipirkau du pakelius cizų,tai turėčiau būt aprūpinta kuriam laikui jei skrandžio monstras atsisakys priimti mano dieta,visi žino kad cizos alkio nenumuša,bet morališkai tai tikrai nuramina.
Beje sveikinu visus su fakin pavasariu,kuris pagal orų prognozes atneš sniegą ir šalčius yapy.Taigi neskubėkit nukišti šalikus ir kepures į tolimiausią kampą(pavariau kai tikras Naglis Šulija).
Have a nice first week of spring
xoxoxox A.