Užpuolė mane paranoja, kaip nekeista. Ogi tik dabar susivokiau kad iki vasaros ne kažin kas liko, na taip žinau kad greit bet KAIP greit nesuvokiau. O mano planų iki vasaros aš toli gražu neiišpildžiau, na taip numečiau kelis kg, po kelių ratų nepadustu, bet juk suplanuotų kilogramų nenumečiau, mokintis smarkiau nepradėjau o apetito toli gražu nepamažinau. Na nesitikėjau iki vasaros tapt Miranda Kerr, bet bent labiau matomų rezultatų norėtusi pasiekt ne vasaros metu, o iki jos.

O šiandien suvokus kiek laiko liko iki swimming suit sezono tai atėjo tik dvi mintys į galvą:
1.Pradėti visiška skysčių dietą ir numesti staigiai kg kurie normaliai pradėjus valgyt sugrįš dvigubai(patikėkik man tai buvo ne kartą)
2.Arba mažint savo pramoninius kiekius ir tikėtis, kad sveikesnė mityba ir sportas galų gale po ilgo laiko atneš rezultatų kurie negrįš atgal,nes prie sveikos mitybos priprasti įmanoma.
Dar neapsisprendžiu ko ir kaip teks imtis, bet kad kažkuo užsiimsiu tai faktas, nes mane lyg sąžinė graužia ,nes galvoje girdžiu maža laikroduką skaičiuojanti laiką iki vasaros.
Kadangi dabar kaip beprote žiūriu vasariškas nuotraukas nusprendžiau kelias parodyti:






have a nice weekend
xoxo A