24.6.10

If only I could control the weather

Pastarosios dienos praėjo gan smagiai. Per jonines sedėjom lietuje su šampanų ir rūkėm obuolines cigaretes, o vėliau bridom per laukus ir lietų iki jos namų, bet sušlapom tai netgi virš kelių. O kitą dieną valgėm blynus ir bandėm įveikti neiišgertą alų kurį dar ir šiandien bandysiu išgert. Anyway laikas eina visai neblogai kol man dar laisvos dienos, bet viską gadina tik sukakotas orelis per kurį neapsakysi kad vasara ir ta žinia kad pirmadienį į darbą. Taigi mėgaukitės vasara nesvarbu koks oras. Beje visiškai sugadinau jau dešimtą telefoną taigi gausiu savo alga išleisti ant naujo tel.

Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
The past couple of days were quite fun. During the days in which I didn't have to work because of an Lithuanian holiday I sat in the rain drinking champagne and smoking apple cigarettes and later I walked over fields in the rain and I had water even over my knees. And the next day we ate pancakes and tried to finish our beer which was impossible. Anyway the time is going pretty well but still there are that are total buzz kills like the fact that it's raining all the time and I have to work on Monday. So try to enjoy your summer no mater what weather there is. By the way I ruined my phone so that means I will spend all my work money on a new phone.


hugs & kisses
A

5 komentarai:

ohsoboheme rašė...

A, tu isprotejus del blackberry!:DDD
<3

coffeeholic rašė...

zinau as jo baisiai noriu, bet ciuju koki suda touch pirksiu nes tie bjaurybes brangus ;D
<3

Veronika Sereikaite rašė...

Man irgi blackberry yra nerealu! Ziauriai apti noriu. Siaip uzjauciu del telefono, neisivaizduoju ka pati dayciau jei sulauzyciau. :)

Egle rašė...

Tas telefonas su kempiniuku toks mielas!!!!!

coffeeholic rašė...

Veronika- as baisiai baisiai noriu, tika kad lt nelb yra ir dar jie nepigus ;/ as dabar negaliu uzdaryt jo (pas mane tas kur stumdos ar ten smaukos nu what ever) nes kitaip ekranas pradeda issidirbinet ;D
Egle- ziauriai !!!!