30.4.12

Welcome to earth

Sveiki mielieji. Kaip visi laikotės tokiu vasarišku ir nesveikai šiltu oru? Aš tai negaliu atsidžiaugti, nes pastaruoju metu namie beveik nebūnu. Susitikimai su draugėm. Dienos praleidimas parkelyje ar mieste, kad tik išnaudot visas galimybes pabūt gamtoje. O kur dar savaitgali buvęs Kaunas Jazz ar šiaip kokie klubai. Dabar sėdžiu su suknute ant petnešėlių ir pusryčiauju ledais, beje vakarienei irgi valgiau ledus. Man jie neatsiejamas dalykas tokiu oru. Ko gaila tik, kad nespėju parašyti čia ar paskaityti kitų mylimų blogų, bet kadangi jau reikia pradėt ruoštis egzaminams tai namie būsiu vis dažniau ir atsiimsiu už tą laiką su laiku. O dabar reikia mėgautis tuo kol galiu, nes egzaminai jau baisiai baisiai arti.

Geros ateinančios savaitės mielieji.

Image and video 
hosting by TinyPic


Hello my lovely readers. How all of you are doing in this wonderful and summery weather? I'm really really happy about it and for the past few days I am trying to be outside as much as possible. I spend my time hanging out with friends in the park or in the city or at nightclubs. Right now I'm sitting in a summer dress eating ice cream for breakfast; my dinner was ice cream as well. It's just a must in this weather. The only thing that puts out my big smile for a while is not having enough time to read other blogs or to write in here. But since exams are on the way I will be spending a lot more time at home and you will heare my complains pretty soon. 

Wish you the best of week.

 Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic

Hugs & kisses Amanda

7 komentarai:

Everyone loves fashion rašė...

Sveika,

Tai va, tie geri orai uzpuole... O darbu nemazeja :/ Visas dienas taip pat praleidau kazkur lauke, todel pagalvojus apie nebaigtus darbus mane tai varo i nevilti.. :(

Amanda rašė...

joo mane ir, man treciadienui puse diziano egzamino reikia atnest, o as net pradzios nepadariau :D

Karolina;* rašė...

Aš irgi stengiuosi kaip tik labiau atsidžiaugti tokiais orais, juk nežinia kada dabar vėl gali taip pasisekti..:) gerai pailsėk!

Amanda rašė...

Būtent :) tu taip pat :)

Prestige rašė...

Tikėkimės, egzaminai praeis neskausmingai ir lengvai :D Ir tada galėsim džiaugtis visais vasaros malonumais į valias... :)))

Amanda rašė...

tikekimes :D

Anonimiškas rašė...

I hardly comment, however i did a few searching and wound up here "Welcome to earth".

And I do have 2 questions for you if you tend not to mind.
Could it be just me or does it give the impression like some of these remarks look like left by
brain dead visitors? :-P And, if you are writing on other sites,
I would like to follow anything new you have to post. Could you make a
list of the complete urls of your shared pages like your twitter feed, Facebook page or linkedin profile?
my web site: casino