26.4.10

typical me

Šiandien vėl praleidau pamokas,vėl per vėlai mokinuosi ir darau pamokas. Net dabar šiuo metu rašydama įš įraša tikiuosi išmokt apie šviesos sipersija kuria turėsiu atsiskaitinėt po pamokų, nes iš šito testo patepiau. Kodėl man yra taip, kad ir žinau viską ką darau blogai ir pati tai noriu pakeisti, bet nyčnieko nedarau? O tik svajoju kaip bus kai viską pakeisiu. Oh well..lyke I said typical me. Beje ačiū visiem kas pabalsavo ar turėčiau versti savo blogą į anglų kalbą kaip ir dariau ir kadangi atsirado bent keli žmonės kuriem to reikia tai nusprendžiau taip ir daryti ir nepatingėti rašyti abiem kalbom.
Image and video hosting by TinyPic
So today I skipped school and I'm learning to late. Even now I'm trying to learn fizics while writeing this post. And I have to learn Why is it to me? I know what I'm doing wrong and I want to change those things about me but I do absolutely nothing? I only dream about how everything is going to change after I will achieve these things. Oh well..lyke I said typical me. By the way thanks everyoene for woting on my poll. Since there where some people that wanted me to translate my post into english I decided to not be lazy and do it always.

So have a nice week
xoxo A

P.S: I'm freaking out and shakeing after THIS trailer. So so excited for this movie to come out.

2 komentarai:

Anonimiškas rašė...

Mmmm I'd say type the text to Word or wherever with spell check first :)P
Bet šiaip sveikintina iniciatyva dėl anglų, reikės gal ir man netingėt ir verst į anglų (rašyčiau angliškai, nes nėra kas, bet tėvai ir krikšto tėvai skaito, tai ne viską supras) :/

coffeeholic rašė...

dekui ;]
manojo tai net nenoreciau kad skaitytu ;D